• „RODZINA TO NAJLEPSZA DRUŻYNA”

• 19.06.2022
        • 14 czerwca br. odbył się przy naszej szkole III Festyn Rodzinny. Na tę imprezę na świeżym powietrzu przybyły dzieci ze swoimi rodzinami. Na początku odbyły się występy uczniów, którzy złożyli życzenia Rodzicom z okazji Dnia Mamy i Taty. Kółko teatralne zaprezentowało przedstawienie „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”. Przedszkolaki  wspaniale zatańczyły, a uczniowie z klas I i III oraz IV i VI pięknie zaśpiewali. Dużą atrakcją dla dzieci były dmuchane zabawki, trampolina i malowanie twarzy. Odbył się też turniej rodzin na wzór popularnej telewizyjnej „Familiady”. Powodzeniem cieszyły się stoły z ciastami oraz różnorodnymi słodkościami, gdzie można było posmakować pysznych wypieków przygotowanych przez mamy. Nie zabrakło również stoiska z watą cukrową  oraz kiełbaskami z grilla. Rodzice wraz ze swymi pociechami pokazali, że potrafią się wspólnie bawić i miło spędzić swój wolny czas.

• Zaproszenie na spektakl teatralny - "Czerwony Kapturek"

• 01.06.2022
        • Gminny Ośrodek Kultury w Bargłowie Kościelnym z okazji Dnia Dziecka zaprasza dzieci wraz z opiekunami na spektakl teatralny pod tytułem „Czerwony Kapturek”  w wykonaniu aktorów z grupy KRAK-ART.

Przedstawienie z dużą dawką humoru, rozbawi dzieci  i dorosłych.

Widzimy się 03 czerwca 2022 r. o godzinie 18.30 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Bargłowie Kościelnym ul. Augustowska 8.

Wstęp wolny.

Wydarzenie organizowane dzięki uprzejmości Dyrektora Szkoły Podstawowej Pana Mariana Renkiewicza, oraz Wójta Gminy Bargłów Kościelny Pana Radosława Wawiórko.

Do zobaczenia!!!

eduresized_plakat_teatr_czerwony_kapturek.png