• CHOINKA NOWOROCZNA

21 stycznia uczniowie naszej szkoły oraz ich rodzice bawili się na choince noworocznej. Imprezę prowadziły panie z białostockiego Teatru Magik przebrane za bajkowe elfy. W klimacie dyskotekowych rytmów dzieci uczestniczyły w zabawie tanecznej i wielu atrakcyjnych konkursach zręcznościowych. Najmłodsi uczestnicy zabawy mogli pod opieką swoich rodziców korzystac z wielu atrakcji, jakie zapewnia nasza dobrze wyposażona szkolna sala zabaw. Uświetnieniem choinki było przybycie Mikołaja, na którego najbardziej czekały dzieci z klas najmłodszych. Uczniowie prezentowali przed nim swój talent recytatorski i wokalny. Zgodnie z tradycją Mikołaj obdarował dzieci prezentami. Zadowoleni i zmęczeni po kilkugodzinnej, świetnej zabawie wróciliśmy do domu.(Zapraszam do mojej galerii).